flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Дипломанти конкурсу

За результатами конкурсу «Моє уявлення про справедливий суд», окрім лауреатів, які посіли призові місця, також визначено дипломантів, малюнки яких відзначено дипломами у спеціальних номінаціях.

 

У номінації «За оригінальність авторського задуму» відзначені:  учень 4-Б класу Братської початкової школи Братської селищної ради Миколаївської області Даніїл Калмиш, учениця 8-го класу Миролюбівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дар’я Клобудська, учень 2-го класу Промінського НВК Горохівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області Давид Воробйов.

«Нехай конфлікти вирішуються мирно»». Даніїл Калмиш

 

 

«Україна без корупції?» Дар’я Клобудська

 

«Господарський чесний суд». Давид Воробйов

 

 

 У номінації «За яскравий сюжет» відзначений учень 2-го класу Братського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сергій Конєв.

«Ні – корупції!» Сергій Конєв

 

 

У номінації «Політ фантазії» відзначені: учениця 5-го класу, учасниця художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Євгенія Яновська, учениця 3-Б класу Братської початкової школи Братської селищної ради Миколаївської області Марина Бакуменко.

 

«Міжгалактичний суд майбутнього». Євгенія Яновська

 

«Робосуд»». Марина Бакуменко

 

У номінації «Творче осмислення судового процесу» відзначені: учениця 2-го класу, учасниця художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Аліса Колова, учениця 4-го класу, учасниця художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Дар’я Рідник.

«Якби звірі були людьми або Заєць-Суддя». Аліса Колова

 

«Учасники і сторони судового процесу за одним столом». Дар’я Рідник

 

У номінації «Емоційність у розкритті теми правосуддя» відзначені: учень 3-Б класу Братської початкової школи Братської селищної ради Миколаївської області Артем Агейкін, учень 5-го класу Сухобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Микола Іглавий, учениця 3-Б класу Братської початкової школи Братської селищної ради Миколаївської області Анастасія Сапіжук, учень 2-го  класу Промінського НВК Горохівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області Дмитро Федішин.

«Гроші не пройдуть»». Артем Агейкін

 

«Злочин і кара». Микола Іглавий

 

«Суд із посмішкою»». Анастасія Сапіжук

 

«Закон на нашій стороні». Дмитро Федішин

 

 

У номінації «Драматичність художніх образів» відзначені: учень 2-го класу Промінського НВК Горохівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області Данило Воробйов; учениця 1-го класу, учасниця художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Аврора Колесникова; учень 10-го класу, учасник художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Данііл Горбачов.

«Вірю у справедливість суду». Данило Воробйов

 

«Суддя оголосила вирок». Аврора Колесникова

 

«Під час винесення вироку». Данііл Горбачов

 

  

У номінації «Нестандартний творчий пошук» відзначені: учениця 6-го класу Миролюбівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Олександра Ніколаєнко; учень 5-А класу Березанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, учасник гуртка «Петриківочка» Давід Гадюков; учениця 4-Д класу Миколаївської загальноосвітньої школи № 51 Єлизавета Гончарова.

«Судова влада України». Олександра Ніколаєнко

 

«Справедливий суд». Давід Гадюков

 

«Суд Аніме». Єлизавета Гончарова

 

 

У номінації «Довершеність ліній та образів» відзначені: учень 3-Д класу Миколаївської загальноосвітньої школи № 57 ім. Т.Г. Шевченка Ростислав Петров; учениця 6-го класу,  учасниця художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха»  Маргарита Глазунова; учень  5-го класу Сухобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Богдан Мочульський; учень  1-В класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 40 Максим Кирилов.

«Справедливий суд». Ростислав Петров

 

«Атрибути судді». Маргарита Глазунова

 

«Судова зала України». Богдан Мочульський

 

«Символ правосуддя – ваги в руці Феміди». Максим Кирилов

 

 

У номінації «Найкраща повчальна історія» відзначений учень 8-А класу Миколаївської загальноосвітньої школи № 57 ім. Т.Г. Шевченка Іван Щиголь.

«Справедливий суд». Іван Щиголь

 

 

У номінації «Богиня Феміда очима дитини» відзначені: учениця 4-Б класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Поліна Марченко; учениця 4-го класу, учасниця художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Софія Гузенко; учениця 1-Г класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 40 Христина Гулевата; учениця 3-А класу Братської початкової школи Братської селищної ради Миколаївської області Поліна Присяжнюк; учениця 1-В класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 40 Анна Циліпіді.

«Феміда – богиня справедливості». Поліна Марченко

 

«Феміда». Софія Гузенко

 

«Дівчинка Феміда». Христина Гулевата

 

«Порядок. Чесність. Закон». Поліна Присяжнюк

 

«Феміда». Анна Циліпіді

 

 

У номінації «Портрет судді» відзначені: учень 3-го класу Червонодолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Широківської сільської ради Миколаївської області Олександр Мовенко; учениця 8-го класу Червонодолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Широківської сільської ради Миколаївської області Дар’я Кузьменко; учениця 2-Б класу Миколаївської загальноосвітньої школи № 57 ім. Т.Г. Шевченка Вероніка Глінська; учениця 5-го класу Червонодолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Широківської сільської ради Миколаївської області Ангеліна Демидченко; учениця 6-го класу, учасниця художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Поліна Агаркова; учень 4-го класу, учасник художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Макар Ткачук.

«На сторожі судового порядку». Олександр Мовенко

 

«Буде каяття, та не буде вороття». Дар’я Кузьменко

 

«Справедливий суд». Вероніка Глінська

 

«Сучасна Феміда». Ангеліна Демидченко

 

«Портрет судді, яким я його уявляю». Поліна Агаркова

 

«Суддя – це обличчя закону». Макар Ткачук

 

   

У номінації «Неупередженість правосуддя» відзначені: учениця 6-го класу, учасниця художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Єлизавета Аксьонова; учениця 5-го класу, учасниця художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Катерина Коновалова; учениця 6-го класу Миролюбівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Анастасія Костицька.

«Богиня правосуддя стоїть за спиною кожного судді». Єлизавета Аксьонова

 

«У суддів на плечах замість янгола – Містер Неупередженість». Катерина Коновалова

 

Справедливість не підкупиш». Анастасія Костицька

 

 

У номінації «Глобальний підхід до висвітлення теми правосуддя» відзначені: учениця 5-А класу Березанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, учасниця гуртка «Петриківочка» Катерина Олейніченко; учениця 8-го класу Миролюбівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ганна Юхно.

«Правові цінності». Катерина Олейніченко

 

«Закон і правда – понад усе». Ганна Юхно

 

  

У номінації «Будні судді» відзначені: учень 1-го класу,  учасник художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Єгор Віхров; учениця 7-го класу,  учасниця художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Вікторія Федорова; учениця 5-го класу Сухобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Айсел Мустафаєва; учениця 5-го класу, учасниця художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Єва Бикова.

«Суддя йде на роботу». Єгор Віхров

 

«У кабінеті судді». Вікторія Федорова

 

«Важка праця судді».  Айсел Мустафаєва

 

«Суддя вивчає справу».  Єва Бикова

 

 

У номінації «Правосуддя та інформаційні технології» відзначені: учениця 4-го класу, учасниця художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Аліна Астахова; учениця 1-В класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 40 Дарія Котенкар.

«Суддя майбутнього – штучний інтелект». Аліна Астахова

 

«Справедливий суд – сильна Україна». Дарія Котенкар

 

 

У номінації «Злочин і покарання» відзначені: учень 4-Б класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Михайло Алєйніков; учень 2-го класу  Братського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Глєб Іваненко; учениця 1-го класу, учасниця художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Поліна Чорнобривець.

«Завжди є вибір». Михайло Алєйніков

 

«Закон. Честь. Порядок». Глєб Іваненко

 

«Судове засідання». Поліна Чорнобривець

 

У номінації «Будинок правосуддя» відзначений учень 3-В класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 51 Микита Бахметьєв.

Господарський суд». Микита Бахметьєв

 

У номінації «Закон понад усе» відзначені: учениця 3-Б класу Березанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів,  учасниця гуртка «Петриківочка» Дар’я Гакк; учень 6-го класу, учасник художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Данііл Худенко; учень 3-Б класу Братської початкової школи Братської селищної ради Миколаївської області Вадим Лись; учениця 7-го класу Кандибинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Анастасія Пирогова.

«Законна перемога». Дар’я Гакк

 

«Закон для всіх один». Данііл Худенко

 

«Основа суду – право»». Вадим Лись

 

«Закон понад усе!». Анастасія Пирогова

 

У номінації «Справедливість очима дитини» відзначені: учениця 6-го класу Сухобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ніколь Онуфрієнко; учень 1-Г класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 40 Іван Литвинов; учениця 5-В класу Миколаївської загальноосвітньої школи № 57 ім. Т.Г. Шевченка Дар’я Марущак; учениця 1-го класу, учасниця художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Анастасія Стукало; учениця 1-А класу Братської початкової школи Братської селищної ради Миколаївської області Аніта Потапова; учениця 6-го класу Олександрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Горохівської сільської ради Миколаївської області Вікторія Самсонова.

«Справедливий суд». Ніколь Онуфрієнко

 

«Закон і Конституція». Іван Литвинов

 

«Справедливий суд». Дар’я Марущак

 

«Головне – це справедливість». Анастасія Стукало

 

«В рідній Україні справедливий суд»». Аніта Потапова

 

«Ваги справедливості». Вікторія Самсонова

 

У номінації «Судове засідання очима дитини» відзначені: учениця 4-Б класу Миколаївської загальноосвітньої школи № 57 ім. Т.Г. Шевченка Кароліна Самборська; учень 1-Г класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 40 Андрій Братко; учениця 8-го класу Сухобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вікторія Мяделець; учениця 3-В класу Миколаївської загальноосвітньої школи № 57 ім. Т.Г. Шевченка Кароліна Варзар.

«Суд очима дитини». Кароліна Самборська

 

«Закон і порядок». Андрій Братко

 

«Здійснення правосуддя в судовій залі». Вікторія Мяделець

 

«Справедливий суд». Кароліна Варзар

 

У конкурсі також було передбачено номінацію «Приз глядацьких симпатій». Ця номінація особлива, оскільки було вирішено визначити двох переможців (у кожній з вікових категорій), при цьому переможці визначені не під час роботи журі, а під час анонімного голосування, в якому взяли участь і всі працівники суду, і працівники Служби судової охорони, і сторони судового процесу.

 

У номінації «Приз глядацьких симпатій» у першій віковій категорії (учні 1-4 класів) відзначена учениця 4-го класу, учасниця художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» Аліна Астахова.

«Суддя майбутнього – штучний інтелект». Аліна Астахова

 

У номінації «Приз глядацьких симпатій» у другій віковій категорії (учні 5-8 класів) відзначена учениця 7-го класу Кандибинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Анастасія Пирогова.

«Закон понад усе!». Анастасія Пирогова