flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Про конкурс

У травні 2021 року в Господарському суді Миколаївської області визначили переможців конкурсу дитячого малюнка «Моє уявлення про справедливий суд».

Конкурс відбувся в Господарському суді Миколаївської області  з нагоди відзначення у 2021 році 30-ї річниці утворення господарських (арбітражних) судів України. Його метою стало прагнення підвищити рівень правової освіти молодого покоління, поширити серед школярів інформацію про місію судді та судів у суспільстві, сприяти розвитку дитячої творчості.

У березні та квітні понад сто дітей з Миколаєва та Миколаївської області надіслали до суду малюнки, присвячені темі правосуддя. Ці художні роботи склали експозицію виставки, яку відкрили в суді наприкінці квітня.

У місті найбільше робіт надіслали вихованці художньої студії інклюзивного навчання «Диво-Птаха» та учні Миколаївської школи № 40. Щодо Миколаївської області, найбільше робіт надійшло від учнів шкіл Братського району.

Для оцінювання робіт у Господарському суді Миколаївської області було створено журі у складі суддів та працівників апарату, яке визначило лауреатів та дипломантів конкурсу у двох вікових категоріях – молодшій та середній. Окремо в суді було організовано анонімне голосування за приз глядацьких симпатій, в якому взяли участь не тільки персонал суду, а і працівники Служби судової охорони, а  також відвідувачі суду, сторони судового процесу.