Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Шановні відвідувачі!
Про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України "Про запобігання корпції", вчинених працівниками Господарського суду миколаївської області можна повідомити:
через відкритий для цілодобового доступу
Єдиний портал повідомлень викривачів:
https://whistleblowers.nazk.gov.ua/#/anketa
"Єдиний портал повідомлень викривачів - це інформаційно-телекомунікаційна система, яка має комплексну систему захисту інформації з підтвердженою відповідністю згідно із Законом України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", що забезпечує обмін даними з викривачем за допомогою мекрежі Інтернет, збирання, зберігання, використання, захист, облік, пошук, узагальнення повідомлень викривачів, а також іншої інформації, в тому числі про статус викривачів, стан та результати розгляду повідомлень викривачів (частина третя статті 53-1 Закону України "Про запобігання корупції")"
або
через спеціальну електронну поштову скриньку:
Повідомлення до Господарського суду Миколаївської області може бути здійснено й іншими способами (направлення повідомлення, у тому числі анонімного, у паперовій формі чи здійснення повідомлення на особистому прийомі тощо).
Задля сприяння забезпеченню дотримання конфіденційності, у разі направлення повідомлення засобами поштового зв’язку викривачу доцільно зробити на конверті позначку «Про корупцію» та надіслати повідомлення за адресою: вул. Вадатурського Олексія, 14, м. Миколаїв, 54614
Розгляд повідомлень про можливі факти корупційних або пов'язаних із корупцією правопорушень, інших порушень Закону україни "Про запобігання корупції" здійснюється відповідно до положень статей 53-1 та 53-2 Закону України "Про запобігання корупції".
Повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація містить фактичні дані, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов'язаного з корупцієюправопорушення, інших порушень йього закону, які можуть бути перевірені.
Фактичні дані - це відомості про обставини правопорушення, місце і час його вчинення, особу, яка вчинила правопорушення тощо.
З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції щодо викривачів корупції можна ознайомитись за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/category/vykryvachi-koruptsiyi