flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Наказ про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» у Господарському суді Миколаївської області від 28.05.2021 № 26-г

Наказ від 28.05.2021 № 26-г 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З


28 травня 2021 року МИКОЛАЇВ № 26-г


Про оголошення конкурсу на зайняття
вакантної посади державної служби
категорії «В» у Господарському суді
Миколаївської області

Відповідно до Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (зі змінами), Положення про проведення конкурсів для призначення на посади державних службовців у судах, органах та установах системи правосуддя затвердженого Рішенням Вищої ради правосуддя від 05.09.2017 № 2646/0/15-17 (зі змінами),

Н А К А З У Ю:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» у Господарському суді Миколаївської області:
— головного спеціаліста відділу узагальнення судової практики та аналітично статистичної роботи — 1 посада (безстрокове призначення).

2. Затвердити:
— Умови проведення конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу узагальнення судової практики та аналітично-статистичної роботи (безстрокове призначення) (Додаток 1).

3. Адміністратору конкурсу (Наумченко Т.І.) забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсу та його умов на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби.
4. Головному спеціалісту із забезпечення зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю (Торхова Н.О.) забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсу та його умов на офіційному веб-сайті Господарського суду Миколаївської області, після оприлюднення відповідного оголошення та умов проведення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби.

5. Провідному інженеру – програмісту відділу матеріально-технічного забезпечення (Щербаков О.В.) забезпечити технічне супроводження проходження кандидатами електронного тестування.

6. Встановити термін подачі документів для участі у конкурсі по 07 червня 2021 року.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Підстава: службова записка начальника відділу узагальнення судової практики та аналітично-статистичної роботи Панченко В.В. від 28.05.2021 р.


Керівник апарату
Господарського суду
Миколаївської області В.М. Ремез