flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Наказ про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» у Господарському суді Миколаївської області від 31.05.2021 № 27-г

Наказ від 31.05.2021 № 27-г

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З


31 травня 2021 року МИКОЛАЇВ № 27-г


Про оголошення конкурсу на зайняття
вакантної посади державної служби
категорії «Б» у Господарському суді
Миколаївської області

Відповідно до Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (зі змінами), Положення про проведення конкурсів для призначення на посади державних службовців у судах, органах та установах системи правосуддя затвердженого Рішенням Вищої ради правосуддя від 05.09.2017 № 2646/0/15-17 (зі змінами),

Н А К А З У Ю:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» у Господарському суді Миколаївської області:
— начальника відділу інформаційних технологій та захисту інформації — 1 посада (безстрокове призначення).

2. Затвердити:
— Умови проведення конкурсу на зайняття посади начальника відділу інформаційних технологій та захисту інформації Господарського суду Миколаївської області (безстрокове призначення) (Додаток 1).

3. Адміністратору конкурсу (Наумченко Т.І.) забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсу та його умов на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби.
4. Головному спеціалісту із забезпечення зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю (Торхова Н.О.) забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсу та його умов на офіційному веб-сайті Господарського суду Миколаївської області, після оприлюднення відповідного оголошення та умов проведення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби.

5. Головному спеціалісту з інформаційних технологій та технічного захисту (Буданову Є.Ю.) забезпечити технічне супроводження проходження кандидатами електронного тестування.

6. Встановити кінцевий термін подачі кандидатами інформації для участі у конкурсі — 07 червня 2021 року.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Керівник апарату
Господарського суду
Миколаївської області В.М. Ремез