flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Наказ про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» у Господарському суді Миколаївської області

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З


28 серпня 2021 року МИКОЛАЇВ № 35-г


Про оголошення конкурсу на зайняття
вакантної посади державної служби
категорії «В» у Господарському суді
Миколаївської області

Відповідно до Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (зі змінами), Положення про проведення конкурсів для призначення на посади державних службовців у судах, органах та установах системи правосуддя затвердженого Рішенням Вищої ради правосуддя від 05.09.2017 № 2646/0/15-17 (зі змінами),

Н А К А З У Ю:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» у Господарському суді Миколаївської області:
— секретаря судового засідання сектору технічної підтримки та фіксації судового процесу — 1 посада (безстрокове призначення).

2. Затвердити:
— Умови проведення конкурсу на зайняття посади секретаря судового процесу сектору технічної підтримки та фіксації судового процесу (безстрокове призначення) (Додаток 1).

3. Адміністратору конкурсу (КРАШИНСЬКА Г.О.) забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсу та його умов на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби.
4. Головному спеціалісту із забезпечення зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю (ТОРХОВА Н.О.) забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсу та його умов на офіційному веб-сайті Господарського суду Миколаївської області, після оприлюднення відповідного оголошення та умов проведення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби.

5. Відділу інформаційних технологій та захисту інформації (ЩЕРБАКОВ О.В.) забезпечити технічне супроводження проходження кандидатами електронного тестування.

6. Встановити термін подання інформації особами, які бажають взяти участь у конкурсі — до 15 год. 00 хв. 07 вересня 2021 року.

7. Відділу управління персоналом ознайомити з цим наказом осіб зазначених у пунктах 3-5 цього наказу та членів конкурсної комісії.

8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Підстава: службова записка заступника керівника апарату Господарського суду Миколаївської області Заболотної І.В. від 27.08.2021 р.


Керівник апарату
Господарського суду
Миколаївської області В.М. Ремез