flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Звіт за 2018 рік

Звіт щодо задоволення Господарським судом Миколаївської області запитів на публічну інформацію у 2018 році

 

У Господарському суді Миколаївської області ведеться облік запитів про надання доступу до публічної інформації.

Розгляд запитів на публічну інформацію в суді відбувається у порядку, визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI.

Протягом 2018 року до Господарського суду Миколаївської області надійшло 50 запитів на публічну інформацію. 

Із загальної кількості запитів на публічну інформацію 5 запитів для виконання переадресувала до Господарського суду Миколаївської області Державна судова адміністрація України (із  зазначених 5 запитів 3 запити подали фізичні особи, 2  — юридичні особи). 45 запитів надійшли безпосередньо до Господарського суду Миколаївської області (із них 35 запити — від фізичних осіб, 5 запитів — від представника первинної профспілкової організації юридичної особи, 3 запити від ЗМІ, 1 — від громадської організації, 1 —  від адвоката).

Усі запити на публічну інформацію розглянуто у строк, визначений чинним законодавством, та надано аргументовані відповіді у письмовій формі. Розглянуті запити стосувались питань оплати праці працівників апарату суду, обліку робочого часу, суддівської винагороди,  штатного розпису, контактів суду, участі у справі та ін.