flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Звіт за 2017 рік

Звіт щодо задоволення Господарським судом Миколаївської області запитів на публічну інформацію у 2017 році

У Господарському суді Миколаївської області ведеться облік запитів про надання доступу до публічної інформації. 

Розгляд запитів на публічну інформацію в суді відбувається у порядку, визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI.

Протягом 2017 року до Господарського суду Миколаївської області надійшло 15 запитів на публічну інформацію, що на 7 менше, ніж у 2016 році.  Надходження запитів на публічну інформацію поквартально: у І кварталі 2017 року надійшло 0 запитів, у ІІ кварталі надійшло 4 запити, у ІІІ кварталі надійшло 3 запити, у ІV кварталі надійшло 8 запитів.

Із загальної кількості запитів на публічну інформацію 12 запитів для виконання переадресувала до Господарського суду Миколаївської області Державна судова адміністрація України (із  зазначених 12 запитів 1 запит подала громадська організація, 1 запит подало інтернет-видання, 10 запитів подали фізичні особи);  3 запити від фізичних осіб надійшли безпосередньо до Господарського суду Миколаївської області.

Усі запити на публічну інформацію розглянуто у строк, визначений чинним законодавством, та надано аргументовані відповіді у письмовій формі. Розглянуті запити стосувались питань отримання службового житла, оплати праці працівників апарату суду, суддівської винагороди,  штатного розпису, очищення влади.

На 11 запитів відповіді надіслано тільки електронною поштою, на 2 запити — «Укрпоштою», на 2 запити — електронною поштою і «Укрпоштою».