flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Щодо отримання учасниками судових справ кореспонденції в електронному вигляді

17 грудня 2020, 11:05

Шановні відвідувачі суду, учасники судового процесу!

У зв’язку з критичною ситуацією, що склалася із фінансовим забезпеченням діяльності судів у 2020 році, зокрема в частині відсутності асигнувань на оплату послуг з відправки поштової кореспонденції,  виникла нагальна потреба здійснювати надсилання службової кореспонденції та процесуальних документів в електронному вигляді.       

З метою належного і своєчасного повідомлення пропонуємо всім учасникам судових справ, які розглядає Господарський суд Миколаївської області, отримувати процесуальні документи та іншу кореспонденцію виключно в електронному вигляді.

Повідомляємо, що надсилання стороні у справі процесуальних документів в електронному вигляді відбувається лише за умови, якщо сторона зареєструється на ресурсі  https://e-court.mail.gov.ua/ , у сервісі електронної пошти mail.gov.ua і подасть до суду відповідну письмову заяву, в якій зазначить адресу електронної пошти у сервісі mail.gov.ua, на яку вона буде отримувати процесуальні документи та іншу кореспонденцію в електронному вигляді.

Звертаємо вашу увагу на переваги електронної скриньки у поштовому сервісі mail.gov.ua: зареєструвавши поштову скриньку на ресурсі https://e-court.mail.gov.ua/ , ви будете отримувати процесуальні документи одразу після того, як суддя надішле їх до Єдиного державного реєстру судових рішень.

Водночас нагадуємо, що для осіб, які зареєстровані в підсистемі «Електронний суд», повідомлення, повістки, судові рішення та процесуальні документи надсилаються в електронному вигляді автоматично.

Отже, з метою максимального використання засобів електронного зв’язку для надсилання процесуальних документів сторонам у справі, просимо за можливості:

– використовувати підсистему «Електронний суд»;

– стороні  у справі подавати до суду заяву про надсилання процесуальних документів на електронну пошту у сервісі mail.gov.ua.

Також просимо вас, з метою оперативної взаємодії з учасниками судового процесу в разі такої потреби, зазначати в заявах, які ви подаєте до суду, номери мобільного та/або робочого телефонів.

 Отже, у разі відсутності з вашого боку заперечень просимо надіслати на адресу суду лист-згоду із зазначенням електронної адреси у сервісі mail.gov.ua, на яку вам зручно отримувати кореспонденцію.

Дякуємо за розуміння та співпрацю.