flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Звіт щодо задоволення Господарським судом Миколаївської області запитів на публічну інформацію у І півріччі 2021 року

09 липня 2021, 10:57

У Господарському суді Миколаївської області ведеться облік запитів про надання доступу до публічної інформації.

Розгляд запитів на публічну інформацію в суді відбувається у порядку, визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI.

Протягом І півріччя 2021 року до Господарського суду Миколаївської області надійшло 17 запитів на публічну інформацію. Із загальної кількості запитів на публічну інформацію 9 запитів фізичних осіб для виконання переадресувала до Господарського суду Миколаївської області Державна судова адміністрація України. 8 запитів надійшли безпосередньо до Господарського суду Миколаївської області (з них 6 запитів — від фізичних осіб, 1 запит — від представника інформаційного агентства), 1 запит – від громадської організації).

Усі запити на публічну інформацію розглянуто у строк, визначений чинним законодавством, та надано аргументовані відповіді у письмовій формі. Розглянуті запити стосувались питань оплати праці працівників суду, зокрема  виплати суддівської винагороди, штатного розпису, організаційного забезпечення роботи суду, забезпечення службовим житлом тощо.