flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

У Господарському суді Миколаївської області відбулися вибори заступника голови суду

28 червня 2024, 09:34

     26 червня 2024 року відбулися вибори заступника голови Господарського суду Миколаївської області.

      Вибори заступника голови суду проходили шляхом таємного голосування, яке забезпечила лічильна комісія, обрана суддівським корпусом суду. Таємне голосування відбулось із дотриманням законодавчих норм, що регулюють процедуру обрання заступника голови суду. До списку кандидатур було внесено суддів, які надали свою згоду балотуватися на адміністративну посаду. Під час обговорення кандидатур було враховано досвід роботи, професійні та особистісні якості суддів, їхню здатність ефективно розв’язувати проблемні питання діяльності суду. Представники суддівського корпусу зауважили, що роботу суду організовано на високому рівні, забезпечено стабільність функціонування суду, постійно проводиться робота з підвищення якості правосуддя.

      На підставі протоколу про результати таємного голосування на посаду заступника голови суду обрано суддю - Семенчук Наталію Олександрівну.

    Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» заступник голови суду обирається на адміністративну посаду строком на три роки, але не більш як на строк повноважень судді.

     Також збори суддів обрали суддю-спікера Адаховську Віру Сергіївну.