flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Як подати запит на публічну інформацію до Господарського суду Миколаївської області

Шановні громадяни!

Запити на публічну інформацію до Господарського суду Миколаївської області, можуть бути:

- подані особисто у приміщенні суду за адресою: вул.Адміральська, 22, м. Миколаїв, 9-й поверх, каб 931 (відділ документального забезпечення Господарського суду Миколаївської області). Канцелярія приймає документи протягом робочого часу щодня, крім вихідних та святкових днів. Звернення можна подати у робочий час: понеділок-четвер - з 9.00 до 18.00, п’ятниця – з 9.00 до 16.45 (обідня перерва -  з 13.00 до 13.45). 

- надіслані поштою на адресу суду: Господарський суд Миколаївської області, вул. Адміральська, 22, м. Миколаїв, 54001;

- надіслані на електронну адресу суду: inbox@mk.arbitr.gov.ua;

- подані шляхом заповнення електронної форми інформаційного запиту на отримання публічної інформації на сайті суду у розділі "Громадянам": http://mk.arbitr.gov.ua/sud5016/forma/

- подані за допомогою засобів телефонного зв’язку, а саме за номерами телефону: (0512) 37-01-71 – відділ документального забезпечення (канцелярія).

 

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

Письмовий запит подається в довільній формі

Відповдіно до ст. 19 Закону України "Про доступ до публічної інформації" запит на інформацію має містити:

1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію, які можна отримати в розпорядника інформації та на офіційному веб-сайті відповідного розпорядника. Зазначені форми мають містити стислу інструкцію щодо процедури подання запиту на інформацію, її отримання тощо.

У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа з питань доступу до публічної інформації, обов'язково зазначивши в запиті своє ім'я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.